Redaktor Sakiewicz w Garwolinie i Miętnem

Na zaproszenie Klubów "Gazety Polskiej" z Garwolina i Miętnego oraz Posła na Sejm RP Grzegorza Woźniaka 16 listopada przybył na spotkanie z mieszkańcami redaktor naczelny tygodnika "Gazeta Polska". W latach 80-tych działacz NZS oraz twórca podziemnej prasy.

Podczas spotkań z mieszkańcami Garwolina i Miętnego towarzyszył mu muzyk, Paweł Piekarczyk. Piekarczyk pisze, komponuje i śpiewa piosenki "niepoprawne politycznie", mówiące o dawnej ale i obecnej historii.

Redaktor Sakiewicz odpowiadał na pytania zebranych dotyczące głównie obecnych wydarzeń politycznych, ale również mówił o możliwych scenariuszach na przyszłość.

Poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak podziękował szefowi Klubu "Gazety Polskiej" Włodzimierzowi Gołaszewskiemu za zorganizowanie spotkania, a zebranym za przybycie. W Miętnem słowa podziękowania Poseł skierował do gospodarza ks. Jerzego Janowskiego za udostępnienie Sali na spotkanie oraz do organizatorki Klubu "Gazety Polskiej" w Miętnem Pani Marzeny Mucha.Wideo: p. Grzegorz Woźniak

Biuro Klubów "Gazety Polskiej"505 038 217, (12) 422 03 08;
e-mail klubygp@gazetapolska.pl
ul. Jagiellońska 11/7 31-011 Kraków

Layout i wykonanie: Wójcik A.E.